Prijedlog za poslovnu suradnju
Thread poster: Nives
Nives
Nives
Bosnia and Herzegovina
Local time: 02:56
English to Croatian
+ ...
Jan 11, 2006

Dragi kolege,

Nedavno je u Mostaru otvorena škola dodatne nastave Novi svijet, u okviru koje i sama radim kao predavač. Da skratim priču, škola treba profesora španjolskoga jezika koji bi držao tečaj različitim uzrastima. S obzirom na prirodu i tempo posla, jako ga je zgodno ukomponirati s već postojećim poslom. Voljela bih kad bi mi se pogodni kandidati javili na mail osobno da razgovaramo o suradnji, i da im dam pobliža objašnjenja.

Neki okvirni uvjeti s
... See more
Dragi kolege,

Nedavno je u Mostaru otvorena škola dodatne nastave Novi svijet, u okviru koje i sama radim kao predavač. Da skratim priču, škola treba profesora španjolskoga jezika koji bi držao tečaj različitim uzrastima. S obzirom na prirodu i tempo posla, jako ga je zgodno ukomponirati s već postojećim poslom. Voljela bih kad bi mi se pogodni kandidati javili na mail osobno da razgovaramo o suradnji, i da im dam pobliža objašnjenja.

Neki okvirni uvjeti su:

- Da je kandidat profesor ili ima validnu stranu diplomu španjolskog jezika, da može i sam izdavati diplome.
- Prednost je native Croatian, ali nije isključivi preduvjet.
- Mjesto prebivališta budućeg suradnika ne bi trebalo biti jako daleko od Mostara, odnosno da prijevoz do mjesta rada ne predstavlja problem (o ovome se uvijek možemo dogovoriti)
- Cijena je u dogovoru sa školom, gdje profesor dobiva određeni postotak per capita polaznika.

Ja se unaprijed ispričavam ako sam postavila ovo na neodgovarajuće mjesto. Činilo mi se da nije standardni posao da ga stavljam na Jobs, a i radi se o dugotrajnoj suradnji. Nadam se da mi ne zamjerite.

Pozdrav Nives.
Collapse


 
Said Kaljanac a.k.a. SARAJ
Said Kaljanac a.k.a. SARAJ  Identity Verified
Belgium
Local time: 02:56
Bosnian to French
+ ...
Potential job Jan 11, 2006

Nives wrote:

Dragi kolege,

Nedavno je u Mostaru otvorena škola dodatne nastave Novi svijet, u okviru koje i sama radim kao predavač. Da skratim priču, škola treba profesora španjolskoga jezika koji bi držao tečaj različitim uzrastima. S obzirom na prirodu i tempo posla, jako ga je zgodno ukomponirati s već postojećim poslom. Voljela bih kad bi mi se pogodni kandidati javili na mail osobno da razgovaramo o suradnji, i da im dam pobliža objašnjenja.

Neki okvirni uvjeti su:

- Da je kandidat profesor ili ima validnu stranu diplomu španjolskog jezika, da može i sam izdavati diplome.
- Prednost je native Croatian, ali nije isključivi preduvjet.
- Mjesto prebivališta budućeg suradnika ne bi trebalo biti jako daleko od Mostara, odnosno da prijevoz do mjesta rada ne predstavlja problem (o ovome se uvijek možemo dogovoriti)
- Cijena je u dogovoru sa školom, gdje profesor dobiva određeni postotak per capita polaznika.

Ja se unaprijed ispričavam ako sam postavila ovo na neodgovarajuće mjesto. Činilo mi se da nije standardni posao da ga stavljam na Jobs, a i radi se o dugotrajnoj suradnji. Nadam se da mi ne zamjerite.

Pozdrav Nives.


Draga kolegice, vidim da Vam je ovo prvi post pa Vam zelim dobrodoslicu u bosanski forum. Sto se tice vaseg posta u vezi posla mozete ga slobodno postaviti u "jobs" rubriku i naznaciti kao "potential job".


 
Nives
Nives
Bosnia and Herzegovina
Local time: 02:56
English to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
hvala Jan 12, 2006

hvala na uputama

 
Dusica Cook
Dusica Cook
Bosnia and Herzegovina
Local time: 02:56
English to Bosnian
+ ...
prijedlog (iz iskustva) Jan 15, 2006

imala sam skolu engleskog jezika, u kojoj sam imala predavace koji su native english speakers! nasla sam ih preko interneta...

slazem se sa prethodnim prijedlogom da pokusate pod 'jobs', no možete pokusati i preko razlicitih sajtova koji daju oglase za posao...


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Prijedlog za poslovnu suradnju






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »