Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6]
Günün Sözü
Thread poster: Haluk Erkan
gizemtah
gizemtah
Türkiye
Bugünün sözü May 27, 2017

Bugünün sözü olarak şunu eklemek istiyorum müsadenizle:

Yalan zeka işidir, dürüstlük ise cesaret. Eğer zekan yetmiyorsa yalan söylemeye, Cesaretini kullanıp dürüst olmayı dene...
Victor Hugo

furkanco
furkanco
Türkiye
kardeşlik sözleri Jul 16, 2017

İyi Bir Dost Bin Akrabaya Bedeldir.
Arkadaşın çoktur ama Bazen en mutlu günde bile yanında olmazlar.
Arkadasın çok olur zorgünde yok olur sana bir akıl aklın varsa tek takıl…

Dost dediğin 2 yüzlü değil insana bir arkadaştır.
Para olmasaydı dost dostu arkasından vurmazdı.
Sakın sevme arkadas yaşıyamazsın öyle ağır ki sevgi taşıyamazsın.

Tek aşk sevgi Değildir Dostluk ve Arkadaşlıktır.
Dostluk güvendir a
... See more
İyi Bir Dost Bin Akrabaya Bedeldir.
Arkadaşın çoktur ama Bazen en mutlu günde bile yanında olmazlar.
Arkadasın çok olur zorgünde yok olur sana bir akıl aklın varsa tek takıl…

Dost dediğin 2 yüzlü değil insana bir arkadaştır.
Para olmasaydı dost dostu arkasından vurmazdı.
Sakın sevme arkadas yaşıyamazsın öyle ağır ki sevgi taşıyamazsın.

Tek aşk sevgi Değildir Dostluk ve Arkadaşlıktır.
Dostluk güvendir arkadaşlık sevendir senin gibi dost olmazsa hayat cehennemdir.
Sevgi vardır acı yoktur yardım vardır arkadaşlık yoktur.
Dostluk dediğin bir karanbolde geçen bir kardeşliktir.

Kalpte yara gözde yaş hayat budur ARKADAŞ.
Sizin pαrαylα kurulcαk ortαmınız, Bizim uğrunα ölüncek dostlαrımız vαr .
Biz arkadaşlarımızı çiçek gibi cebimizde değil kurşun yarası gibi kalbimizde saklarız.
Öyle bir ağaca yaslan ki hiç yıkılmasın Öyle bir arkadaş seç ki seni hiç unutmasın.!
En nihayetinde, düşmanlarımızın sözlerini değil, arkadaşlarımızın sessizliğini hatırlayacağız.
Dost Kara Günde Belli Olur.…
Size verilen bir yolun ucunda sizinle samimi olan mutlaka biri vardır..
Deniz derindir ama bizim dostlugumuz kadar degil…
Arkadaşın en iyisi en az meşkulk edendir.

Kardeşlik Sözleri > = https://wpdurumlari.blogspot.com.tr/2017/05/kardeslik-sozleri.html

Sevgiliye Uzun Mesajlar İçin Adres > = https://wpdurumlari.blogspot.com.tr/2017/06/sevgiliye-uzun-mesajlar.html
Collapse

SinanOksuz
SinanOksuz
Türkiye
Günün Sözü Nov 30, 2017

Ey Gönlümün Sahibi Yar
Sen Olduktan Sonra Kaybettiklerimin Ne Önemi Var!

kaynak : http://www.guzelsozlerbe.com/sevgiliye-uzun-mesajlar.html

[Değişiklik saati 2017-12-01 12:13 GMT]

Adnan Özdemir
Adnan Özdemir  Identity Verified
Türkiye
Local time: 14:12
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
... Dec 18, 2017

12650841_965332100213951_73515683918568338_n

SinanOksuz
SinanOksuz
Türkiye
GÜNÜN SÖZÜ Jan 19, 2018

Sen gittiğin günden beri çok mutsuzum sevgilim. Sürekli olarak seni düşünüyorum. Kalbim, her daim seni özlüyor. Hep seninle birlikte olmak istiyor. Keşke diyor, gönlüm; keşke hayatımın anlamı şimdi yanımda olsaydı. Ama artık yoksun sevgilim. Bomboş evimde, bomboş yatağımda her gün seni tekrar görebilmenin hayali ile yaşıyorum. Ama biliyorum ki bir gün bu hasret bitecek ve sen bana geri geleceksin. Sen; benim ruh eşimsin sevgilim. Nereye gidersen git, nerede olursan... See more
Sen gittiğin günden beri çok mutsuzum sevgilim. Sürekli olarak seni düşünüyorum. Kalbim, her daim seni özlüyor. Hep seninle birlikte olmak istiyor. Keşke diyor, gönlüm; keşke hayatımın anlamı şimdi yanımda olsaydı. Ama artık yoksun sevgilim. Bomboş evimde, bomboş yatağımda her gün seni tekrar görebilmenin hayali ile yaşıyorum. Ama biliyorum ki bir gün bu hasret bitecek ve sen bana geri geleceksin. Sen; benim ruh eşimsin sevgilim. Nereye gidersen git, nerede olursan ol, dönüp dolaşıp bana geleceksin. Yeniden buluşacak kollarımız. Yeniden sarılacağım sana. Yeniden kokunu içime çekeceğim. Seninle uyanacağım yeni sabaha. Sonsuza kadar, hatta öbür dünyada bile seninle birlikte olacağım sevgilim. Hayatımın aşkı. Sen beni bırakmazdın da ne oldu da gittin uzaklara.

KAYNAK : http://www.cok-guzelsozler.com/sevgiliye-uzun-mesajlar/
Collapse

SinanOksuz
SinanOksuz
Türkiye
Değişiklik Mar 11, 2018

[quote]SinanOksuz wrote:

Sen gittiğin günden beri çok mutsuzum sevgilim. Sürekli olarak seni düşünüyorum. Kalbim, her daim seni özlüyor. Hep seninle birlikte olmak istiyor. Keşke diyor, gönlüm; keşke hayatımın anlamı şimdi yanımda olsaydı. Ama artık yoksun sevgilim. Bomboş evimde, bomboş yatağımda her gün seni tekrar görebilmenin hayali ile yaşıyorum. Ama biliyorum ki bir gün bu hasret bitecek ve sen bana geri geleceksin. Sen; benim ruh eşimsin sevgilim. Nereye gidersen git, nerede olursan ol, dönüp dolaşıp bana geleceksin. Yeniden buluşacak kollarımız. Yeniden sarılacağım sana. Yeniden kokunu içime çekeceğim. Seninle uyanacağım yeni sabaha. Sonsuza kadar, hatta öbür dünyada bile seninle birlikte olacağım sevgilim. Hayatımın aşkı. Sen beni bırakmazdın da ne oldu da gittin uzaklara.

Haluk Erkan
Haluk Erkan  Identity Verified
Türkiye
Local time: 14:12
German to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Masanobu Fukuoka Aug 26, 2019

"Eğer tünelin sonunda aydınlık bir dünya beklerseniz, tünelin karanlığı daha da uzun sürer."

Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Günün Sözü

Translation news in Türkiye

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »